ورزش ، سلامتی ، نشاط مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدير سيستم   
یکشنبه, 20 اردیبهشت 1394 ساعت 14:15

ورزش ، سلامتی ، نشاط

ازملزومات سلامتی تن امر ورزش می باشد و همیشه ورزش مورد توصیه ی پزشکان بوده است. ورزش نقش بی بدیلی در پویایی و نشاط  در زندگی انسان دارد . از ورزش های مفرّحی که علی الخصوص در فصل بهارمورد تأکید است ورزش کوهنوردی است . این ورزش علاوه بر سلامتی جسم ، بر سلامتی روح و روان نیز بسیار موثر       می باشد .

مایل باشید یک تجربه رو صلواتی بدون هزینه براتون بِگم ؛ اون روزی که قبلِ طلوع افتاب برا  کوهنوردی به دل کوه میزنم باور کنید انگار یک بمب انرژی مثبتی در خودم احساس میکنم و اون روز، هم در کارم و هم در زندگی شخصی خودم با انرژی و نشاط خاصی فعالیت می کنم . برخورد با اهل خانواده بسیار عالی و به محیط کاری که وارد می شم ، آدم خموده ای نیستم با عشق و علاقه و خنده وارد اداره می شم و علاوه بر اینکه خودم روحیه ی بالایی دارم این روحیه را نیز به اطرافیانم ناخود آگاه منتقل می کنم ،خود به خود سستی و ضعف از زندگی آدمی رخت بر می بنده.

حیف نیست در فصل بسیار زیبای بهار که طبیعت لباس سبز پوشیده و پرنده ها با آوازهای قشنگشون ما رو دعوت میکنن  در شادی هاشون سهیم بشیم ، ما تو خواب بمونیم و از این همه موهبت خدایی خودمونو محروم بکنیم!

  پس وعده ی دیدار ما هر صبح جمعه ساعت 6 صبح در کنار سد گاوازنگ زنجان

حالا برا خالی نبودن عریضه عکس هایی که بر و بچه های هیأت  در صبح  دل انگیز 11 اردیبهشت در ارتفاعات گاوازنگ گرفتیم  مشاهده کنید.

شادی و نشاط  در تمام وجودشون موج می زنه !


 


 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 20 اردیبهشت 1394 ساعت 14:22
 

مناسبت ها

اطلاعیه های مهمگالري تصاويرذکر روزهای هفته

ذکر روز پنجشنبه
لا اله الا الله الملک الحق المبین

لینک

حديث روزانه

امام حسن عسگری(ع) فرمود: هر که برادر دینی خود را در نهان پند دهد او را آراسته و هر که در برابر دیگران نصیحتش کند او را رسوا ومفتضح کند.

اوقات شرعيطراحي و پياده سازي توسط مركز تخصصي طراحي وب سايت ايرانمهر
تمامي حقوق اين سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني هيئت فاطميون زنجان مي باشد.