در عزای شهادت امام هادی (ع) : مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدير سيستم   
شنبه, 05 اردیبهشت 1394 ساعت 08:36

 

مراسم شب شهادت امام هادی(ع) در یکم اردیبهشت ماه در مسجد حضرت ولی عصر (عج)  برگزار گردید . در این مراسم   آیت اله خاتمی امام جمعه محترم زنجان در وظایف امامان پس از پیامبر اعظم (ص) و چگونگی محافظت از مکتب توسط امامان مباحث ارزشمندی را بیان نمودند . ایشان طی سخنانی اظهار داشتند که امام هادی علیه السلام از امامان مظلوم و غریبی است که عمر شریف و پر برکت خود را در راه تعمیق معارف الهی و امام شناسی و ایجاد شبکه وکالت صرف نموده است . آیت اله خاتمی در توضیحاتی از دلایل ایجاد شبکه ی وکالت ، وجود فضای خفقان در آن دوره یاد کردند و شبکه وکالت را یک شبکه ارتباطی مابین امام و مجتهدین برجسته ایی که  وکالت از طرف امام ، برای امورات دینی جامعه و مردم را عهده دار  بودند ، معرفی نمودند.

 همچنین معظم له از دیگر اهداف امام هادی (ع) آماده سازی اذهان مردم به غیبت امام عصر (عج ) را عنوان کردند.

توضیحات مبسوط و کامل را می توانید از فایل صوتی سخنرانی آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ی محترم زنجان که در شب شهادت امام علی النقی صلوات الله و سلامه علیه در مسجد حضرت ولی عصر (عج) ایراد گردیده ، دریافت نمایید.

در این مراسم ، عزاداری با نوای جانسوزمداح سادات ، حاج سید یوسف شبیری با روضه خوانی و سینه زنی در سوگ شهادت امام هادی (ع) انجام گرفت.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 05 اردیبهشت 1394 ساعت 08:42
 

مناسبت ها

اطلاعیه های مهمذکر روزهای هفته

ذکر روز پنجشنبه
لا اله الا الله الملک الحق المبین

لینک

حديث روزانه

امام حسن عسگری(ع) فرمود: هر که برادر دینی خود را در نهان پند دهد او را آراسته و هر که در برابر دیگران نصیحتش کند او را رسوا ومفتضح کند.

اوقات شرعيطراحي و پياده سازي توسط مركز تخصصي طراحي وب سايت ايرانمهر
تمامي حقوق اين سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني هيئت فاطميون زنجان مي باشد.