دیدار از خانواده های معظم شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدير سيستم   
سه شنبه, 08 مهر 1393 ساعت 11:54

 

با این ستارگان (شهیدان) می توان راه را پیدا کرد. مقام معظم رهبری

 

جمعی از اعضای هیئت فاطمیون زنجان  و پایگاه 44 حضرت ولی عصر عج الله تعالی و فرجه به مناسبت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان در منزل دو شهید والا مقام شهید جمشید بیگدلی و شهید جعفر رجبی حضور یافتند .

بر اساس گزارش روابط عمومی هیأت در این دیدارکه با حضور مسئول هیأت جناب آقای حاج سید یوسف شبیری  وتنی چند از اعضاء هیأت و پایگاه و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آقایان حاج کریم رحیمی و مصطفی جلدی انجام شد ؛ آقای شبیری با بیان اینکه شهیدان با لبیک به ولی فقیه زمان خود و با اهداء قطره قطره ی خون شان نهال انقلاب را آبیاری نمودند تا این انقلاب با همه ی برکات و ثمراتش که مهمترین دستاورد آن برای نسل حاضر عزت ابدیست ، به دست ما برسد لذا ما هم  وظیفه داریم از خون شهدای عزیزمان پاسداری کنیم چرا که پاسداری از خون شهدا  تداوم بخش راه آن عزیزان خواهد بود .

در این دیدار پدران شهیدان ضمن ابراز خرسندی از حضور گرم و صمیمی اعضای با صفای هیئت فاطمیون  و پایگاه 44 حضرت ولی عصر عج الله تعالی و فرجه خاطراتی از شهیدان خود بازگو نمودند.

درپایان دیدار به رسم یاد بود تابلويي كه به نام "يا فاطمة الزهرا" آراسته شده بود، به خانواده های معظم شهدا تقدیم شد.

 

 

زندگي نامه شهيد جمشيد بيگدلي :                                                  

شهيد جمشيد بيگدلي فرزند اذن اله درچهارم تير ماه سال 1346 در شهر زنجان به دنيا آمد. وي تا دوم راهنمايي درس خواند وليكن با درك درست و موقع شناسي خود در اطاعت از ولي فقيه زمان راهي جبهه هاي حق عليه باطل شد . او كه يك بار از ناحيه چشم و پا زخمي شد ، پس از بهبود نسبي دوباره به جبهه بازگشت . جمشيد پس از حضور طولاني در مناطق جنگي غرب و جنوب در نهايت مزد تلاش ها و رشادت هاي خالصانه ي خود را از خالق يكتا     دريافت نمود و سر انجام در عمليات پيروزمندانه ي والفجر 8 در منطقه اروند رود (فاو) در تاریخ 21/7/1364 به شهادت رسيد. روحش قرين رحمت الهي و يادش گرامي باد.

زندگي نامه شهيد جعفر رجبي  :

شهيد جعفر رجبي فرزند اسكندر در دوم ارديبهشت ماه 1346 در شهر زنجان چشم به جهان گشود . وي تا پايان دوره ابتدايي تحصيل نمود و سپس بعنوان سربازاين مرز و بوم و براي خدمت به دين اسلام در جبهه حضور يافت و سرانجام در تاريخ 29/11/1366 در منطقه سُورِن مريوان شربت شهادت را نوشيد و به خيل شهيدان سر افراز اسلام پيوست. روحش قرين رحمت الهي و يادش گرامي باد.


آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 08 مهر 1393 ساعت 12:20
 

مناسبت ها

اطلاعیه های مهمگالري تصاويرذکر روزهای هفته

ذکر روز پنجشنبه
لا اله الا الله الملک الحق المبین

لینک

حديث روزانه

امام حسن عسگری(ع) فرمود: هر که برادر دینی خود را در نهان پند دهد او را آراسته و هر که در برابر دیگران نصیحتش کند او را رسوا ومفتضح کند.

اوقات شرعيطراحي و پياده سازي توسط مركز تخصصي طراحي وب سايت ايرانمهر
تمامي حقوق اين سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني هيئت فاطميون زنجان مي باشد.