اولین کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی برگزار شد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدير سيستم   
دوشنبه, 17 شهریور 1393 ساعت 12:53

کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی در تاریخ 14 شهریور ماه سال جاری در محل مسجد حضرت ولی عصر (عج) با حضور جوانان زنجانی برگزار گردید. 

  این کارگاه در ابتدا با تلاوت آیات کلام ا... مجید توسط برادر سجاد ملکی آغاز و سپس مسئول هیئت جناب آقای حاج سید یوسف شبیری ضمن عرض خیرمقدم گویی به همه ی حاضرین در جلسه و مدرس کارگاه حجت الاسلام دکتر اصغر اسلامی تنها ، در اهداف برگزاری  جلسه ی آموزشی اظهار داشت : در راستای فرامین مقام عظمای ولایت در جمع جوانان ولایی استان خراسان شمالی در خصوص سبک زندگی اسلامی  و لزوم   توجه جدی نخبگان و مسئولین و آحاد مردم به موضوع مذکور لذا  مجموعه ی هیأت با استعانت از ذات باری تعالی بر ان شد تا اولین کارگاه آموزشی تحت عنوان سبک زندگی اسلامی ویژه ی گروه سنی جوان برای آقایان را برگزار نماید.

گارگاه آموزشی مطابق برنامه در دو فاصله ی زمانی تشکیل شد که در تایم اول با محوریت مفهوم شناسی سبک زندگی و تعاریفی که در این زمینه در غرب و دین مبین اسلام بدان اشاره شده توسط راهبر کارگاه مطرح گردید و مدعوین نیز نقطه نظرات خود را در این مقوله بیان داشتند .

در وقت بعدی تقابل گفتمان های اسلامی و غربی در زمینه سبک زندگی به بحث گذاشته شد و همچنین آسیب هایی که در زمینه سبک زندگی  غربی من جمله استفاده اقتصادی از غریزه ی جنسی که بر اساس تفکر لیبرالیستی در جوامع غربی صورت می گیرد ، توسط مدرس به حاضرین بیان شد .

پایان بخش برنامه با مداحی نفس گرم حاج سید یوسف شبیری در مدح امام رضا علیه السلام که طراوت وصفای خاصی به جلسه  داد، همراه بود.                                                                                                                                                                                                                                                  

.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 17 شهریور 1393 ساعت 13:27
 

مناسبت ها

اطلاعیه های مهمذکر روزهای هفته

ذکر روز پنجشنبه
لا اله الا الله الملک الحق المبین

لینک

حديث روزانه

امام حسن عسگری(ع) فرمود: هر که برادر دینی خود را در نهان پند دهد او را آراسته و هر که در برابر دیگران نصیحتش کند او را رسوا ومفتضح کند.

اوقات شرعيطراحي و پياده سازي توسط مركز تخصصي طراحي وب سايت ايرانمهر
تمامي حقوق اين سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني هيئت فاطميون زنجان مي باشد.